M a m y    k o c i ę t a

 

Chcesz aby w twoim domu  zamieszkał kot?

To powinna być świadomie  podjęta decyzja, co do której masz sto procent pewności!

To nie może być kaprys !

Wcześniej musisz uświadomić sobie, że jest to wielka  odpowiedzialność!

Nie kupuj kota pod wpływem chwili czy emocji, bo taki malutki kotek

będzie z Tobą mieszkał przez kilkanaście lat.

Kocięta opuszczające naszą hodowlę muszą mieć ukończone co najmniej 12 tygodni życia. Są wówczas dwukrotnie zaszczepione, dwukrotnie odrobaczone, posiadają chip, książeczkę zdrowia i rodowód.

NIE SPRZEDAJĘ KOCIĄT BEZ RODOWODU

Przy opuszczaniu hodowli każdy kociak otrzymuje wyprawkę z jedzeniem na kilka pierwszych dni i z zabawkami.

Przykładam dużą wagę do wychowania każdego kociaka: przyzwyczajone są do zabaw, są często głaskane, lubią towarzystwo człowieka oraz są nauczone czystości – dlatego są one bardzo dobrze zsocjalizowane.

Od przyszłego właściciela kociątka oczekuję przede wszystkim okazywania mu uczucia, prawidłowej pielęgnacji i dbałości o niego. Dlatego przy wyborze nowego opiekuna kieruję sie dobrem kocięcia. Ważne dla mnie jest do jakiego domu trafią moje koteczki.

Osoby które decydują się na kociaka z mojego domu mogą liczyć na pomoc w wychowaniu malucha, zawsze służę radą i swoim  doświadczeniem.

Kociaka można rezerwować po ukończeniu przez niego 3-go tygodnia życia. Rezerwacja następuje po wpłaceniu zadatku. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji. Ceny zawsze są ustalane indywidualnie.

Kupno kocięcia zawsze potwierdza umowa cywilno – prawna zawarta pomiędzy hodowcą i nabywcą.